Що робити, якщо низька напруга в будинку?

Ноябрь 24, 2019
Как сделать монтаж проводки в

Ситуація, коли напруга опускається до значень в 180 В знайома мешканцям приватних будинків і дач. При такій напрузі деякі прилади можуть відмовлятися працювати, наприклад, холодильник. Лампи розжарювання при цьому горять тьмяним жовтим світлом. Варто відзначити, що осідання напруги можуть траплятися як з вини постачальника електричної енергії, так і з вини споживачів.

Купить набор с инсталляцией унитаз отличного качества и по выгодной цене можете на сайте интернет магазина.

Тому на початку, потрібно вимірювати напругу на стовпі і з'ясувати, на чиєму боці проблема. Бувають випадки, коли причиною може служити поганий контакт між вступним проводом в будинок і відгалуженням від стовпа. Особливо, якщо з'єднаний мідний дріт і алюмінієвий.

Таке з'єднання окислюється і виникає перехідний опір, після включення електроприладів відбувається падіння напруги. До такого ж результату може привести занадто тонкий вступної провід. Він має високий опір, але не перегорає через гарного охолодження. Поганий контакт може виникнути і на затискному гвинті автоматичного вимикача. У будь-якому випадку електрик зможе легко знайти і усунути таку несправність.

Припустимо, ви все перевірили, і з'ясували що проблема в напрузі від підстанції, тоді можливі три варіанти. Для початку необхідно порівняти напруга на всіх трьох фазах. Може бути, навантаження підключена нерівномірно і на іншій фазі виявиться підвищена напруга. Досить буде підключити ваш будинок на цю фазу, це дозволить вирівняти напругу на всіх трьох фазах.

Коли ж напруга на всіх трьох фазах приблизно однакове, отже причина низької напруги в перевантаженні трансформаторної підстанції і лініях електропередач. У будь-якому випадку таку проблему швидко не вирішити. Адже все проектувалося зовсім під інші навантаження.

Тимчасово питання можна вирішити за допомогою стабілізатора напруги. У продажу їх більш ніж достатньо, тільки ціни досить високі, особливо на сучасні сімісторних стабілізатори або з широтно-імпульсним регулюванням.

Після покупки, стабілізатор повинен встановлювати досвідчений електрик. Або встановити повторне заземлюючих пристроїв на вході в будинок. За рахунок більш низького опору землі, на відміну від проводу, напруга може підвищиться на 20-30 В. Спосіб хоч і ефективні, але досить небезпечний.

У разі обриву нульового проводу, ток зі вгору споживачів піде через ваше заземлюючих пристроїв

Рассказать о статье

Расскажите о нас