Чим відрізняється Дедик від звичайного віртуального сервера?

Октябрь 17, 2019
монтаж электропроводки в

Dedicated або виділений сервер - абсолютно автономне фізичне обладнання, яке видається в оренду клієнту. Його часто використовують для установки і запуску ПЗ або софта, яке не може (або не повинно) бути встановлено на машину з іншим ПО.

Вы можете Купить дедик быстро и надежно на сайте.

За якими ще причин може використовуватися виділений сервер? Наприклад, в разі, коли користувач не може запустити софт на своєму обладнанні, так як той вимагає занадто значну потужність для старту. Але ж хотілося б також мати можливість розвиватися і підвищувати працездатність! Послуга ця, звичайно ж, не безкоштовна.

Вартість оренди залежить від країни, в якій розташований DS, а також надаються потужностей. Для великих проектів потрібні Дедиков з підвищеною продуктивністю.

Чим відрізняється Дедик від звичайного віртуального сервера? «Але ж є віртуальні файлсервера, які призначені для таких же операцій», - скажете ви, і будете праві. Однак між виділеними і віртуальними серваке є кілька корінних відмінностей. Найчастіше dedicated server розташовується на спеціально виділених для цього технічних площах - в дата-центрі або серверної. Ключова відмінність від віртуального файлсервера полягає в тому, що орендар Дедик отримує абсолютний доступ до всього обладнання і можливостям настройки. Особа, що взяла в оренду Дедик, має право налаштовувати роботу серверів на свій розсуд: він може вибрати для них операційну систему, а також налаштувати за своїм бажанням їх конфігурацію. Право на будь-яке тестування і технічні роботи також залишається за орендарем. Завдяки тому, що Дедик розташовується на окремих потужностях, немає ніякого ризику нашкодити сусідять серверів або службам. При бажанні для власноручного налаштування BIOS і решти ПО орендар файлсервера може отримати доступ до потужностей через КВМ (Kernel-based Virtual Machine). Що таке Дедик в юридичному плані? Будь-який користувач може орендувати Дедик-сервери поза територією своєї країни, і ці самі сервери будуть підкорятися законодавству тієї держави, на території якої вони розташовані. Наприклад, Дедик можна використовувати для хостингу кінофільмів, софта або ігор, які заборонені в країні орендаря.

Рассказать о статье

Расскажите о нас