У чому переваги металевої рейки

Август 22, 2020

Чи можна встановити металевий підвісна стеля в приміщеннях з підвищеною вологістю? У чому переваги металевої рейки перед дерев'яною?

Згідно з нашою статистикою звернень, останнім часом спостерігається тенденція використання натяжних стель в приватних будинках, а саме в басейнах. Зазвичай покупці вибирають рейкові стелі або грильято. Вы можете заказать и купить кубообразный реечный потолок по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

ЙМОВІРНІСТЬ ВІД КОРРОЗИИ

Головне питання про використання металевих стель в приміщеннях з підвищеною вологістю - не іржавіє чи стелю? Для грильято і планок ми використовуємо оцинковану сталь з полімерним покриттям лицьової сторони. І якщо при установці покриття не буде порушено (подряпини, порізи і т. Д.), То з видимої сторони корозії не буде. А на наскрізну корозію дає гарантію 3 роки, хоча в реальності ця цифра може бути в 2-3 рази більше.

Таким чином, можна використовувати стельову рейку на вулиці і в приміщеннях з підвищеною вологістю (відносна вологість до 90%). Також ми можемо виготовити вироби з додатковим полімерним покриттям для приміщень з відносною вологістю до 100%.

МЕТАЛ АБО ДЕРЕВО?

Конкурс на металеві рейкові стелі можна зробити дерев'яними. Грільято в цьому плані взагалі унікальний виріб - спробуйте зібрати гратчастий стеля з дерева :) Отже, в чому переваги металевої рейки перед дерев'яною?

1. Колір і фактура

Металевий рейок в формі куба перевершує дерево за можливостями забарвлення і фактури. Базові кольори включають 5 кольорів і 3 текстури дерева. Фактично, ці кольори і фактури підходять для 98% приміщень. Але якщо по дизайнерським міркувань стандартних квітів недостатньо, то ми можемо пофарбувати рейку в будь-який колір за шкалою RAL або запропонувати інші текстури дерева, каменю, металу.

2. Загальна вага конструкції

Подивіться на фото нижче і оціните, скільки кілограмів або навіть тонн буде важити такий дерев'яний стелю. Рейок кубічної форми має на порядок меншу вагу.

3. Складання і розбирання

Очевидно, що установка підвісної стелі з балки кубічної форми простіше. У вас є готова підвісна система, рейка легко кріпиться до траверсі. Тут невелика маса рейки теж грає роль. Якщо з металевою рейкою самостійно впорається навіть одна людина, то для того, щоб підняти і закріпити, наприклад, 6-метрову дерев'яну рейку, потрібно як мінімум дві людини, а то і більше.

Демонтаж для обслуговування комунікацій (світильники, вентиляція і т. Д.) У випадку кубічної рейки також набагато простіше. Рейок просто і без додаткових ушкоджень знімається з траверси і при повторній установці не втрачає свого зовнішнього вигляду.

4. Термін служби, зовнішній вигляд

Як описано вище, термін служби металевого рейки може досягати 5-10 років. Цей термін можна порівняти або навіть перевищує (в залежності від якості просочення) стійкість до вологи і грибка оброблюваних дерев'яних виробів. При цьому протягом усього періоду експлуатації рейка не втрачає свого зовнішнього вигляду.

І нарешті, перевага для любителів різноманітності! Якщо через п'ять років вам набридне колір або дизайн стелі, то ви легко зможете його поміняти. Система кріплення в будь-якому випадку залишиться на місці, і вам залишиться тільки встановити нову рейку!

Рассказать о статье

Расскажите о нас