Де найкраще використовувати світлодіодні світильники вуличного освітлення

Июнь 1, 2020
камаз 65117 электросхема

Все більше сфер застосування знаходить світлодіодне освітлення LED . Його використовують для підсвічування будівель, пам'ятників, мостів, тунелів, тротуарів і автомагістралей.

Как быстр сделать рекламу, здесь вам поможет Плоттерная резка трафаретов для рекламы на асфальте, это очень удобно и доступно.

З його допомогою здійснюють освітлення вулиць і житлових будинків, офісів і готелів.

Це справжня знахідка для дизайнерів. Завдяки найчистішим відтінкам кольору, випромінюваних світлодіодами, можна створювати найвишуканіші і цікаві інтер'єри.

Світлодіодні світильники вуличного освітлення успішно застосовуються в ландшафтному дизайні. Вони незвично і казково підсвічують дерева і чагарники, тротуарні доріжки та ставки. Ними можна висвітлювати зсередини фонтани і басейни, оскільки це низьковольтна продукція, виготовлена в корпусі з сплавів алюмінію і пластика.

Власники магазинів, особливо ювелірних, давно звернули увагу на світлодіоди, оскільки для підсвічування вітрин часто використовуються галогенні точкові світильники, які споживають електроенергію в великій кількості і періодично перегоряє.

Тому витрати на таке освітлення дуже високі.

Вітрини ж, підсвічені світлодіодами, не тільки виглядають дуже привабливо за рахунок чистоти кольору і різноманітності відтінків, але і обходяться в плані обслуговування набагато дешевше, так як використання світлодіодних світильників призводить до економії електроенергії, а термін їх життя може досягати 10 років.

Тому на досить тривалий час можна забути про заміну перегорілих лампочок.

В даний час виготовляються світлодіодні стрічки тонкі і гнучкі. Їх можна наклеювати на будь-яку поверхню і здійснювати з їх допомогою декоративне освітлення або створювати реклами.

Виконані у вологозахищеному варіанті, вони не бояться дощу і снігу, тому можуть застосовуватися не тільки в зовнішній рекламі, а й в оформленні басейнів і фонтанів.

Все частіше використовуються вуличні світлодіодні світильники для ЖКГ при освітленні під'їздів, сходових маршів, ліфтів, в промисловості для організації світла у вигляді потужних підвісних або накладних світлодіодних ламп.

Для вуличного освітлення відмінно підходять ліхтарі на світлодіодах.

Вони більш надійні і вандалостійкий, так як замість скляної колби мають більш потужний корпус з алюмінію і пластика, відрізняються швидкодією, оскільки миттєво спалахують при будь-якій температурі в діапазоні від -60 до +60 про С.

Крім того, світлодіоди використовують для ліхтариків, підсвічування дисплеїв і клавіш телефонів, світлофорів, дорожніх знаків, стоп-сигналів і «поворотников» для автомобілів, освітлення натяжних стель і т.д.

Рассказать о статье