Як вибрати хороший віскі в подарунок чоловікові

Май 19, 2020
проводка планета 5

При виборі елітного алкоголю в подарунок потрібно враховувати його витримку, виробника і сорт. Відносно віскі величезне значення для справжніх цінителів має вигляд напою. Розрізняють односолодовий і купажірованний віскі.

По выгодной цене скупка алкоголя в санкт-петербурге в любое удобное для вас время.

В особливих випадках, коли дарують хороший віскі, зупинити свій вибір краще на першому варіанті. Це елітні сорти. Вони мають високу ціну, відмінну якість і гарантованого виробника.

До кожного елітного віскі виробники докладають опис. Прочитайте характеристики. Постарайтеся вибрати той смак, який на ваш погляд сподобається обдаровуваному. Як правило, це вже віскі в подарунковій упаковці і додаткового оформлення не буде потрібно.

Купажовані види - це віскі для широкого кола споживачів . Ціна його нижче, фортеця менше, але асортимент різноманітніше. В цьому випадку придивіться до популярних марках: ірландському Teeling, шотландському Jonnie Walker Blue Label або Cutty Sark.

На літраж пляшки звертати увагу не варто. Звичайно, ви вразили людини 4-літровим бочонком віскі, але його якість ніхто гарантувати не буде. Краще придбати маленьку пляшечку елітного віскі.

Купажовані види віскі можна знайти в звичайних супермаркетах, односолодові набувають тільки в спеціалізованих магазинах. Односолодовий віскі - елітний алкоголь, його не п'ють кожен день. Такі пляшки цінителі якісного алкоголю залишають в барной колекції і демонструють гостям з вищого світу, точно так само як колекційне вино.

Рассказать о статье

Расскажите о нас