Установка щитків

Февраль 13, 2020
Монтаж электропроводок в

Без електрики неможливо жити в сучасних реаліях. І важливо не тільки провести електрику, а й правильно розподілити напруга, щоб напруга могло розподілитися рівномірно.

Выбрать щит хагер вольта вам помогут менеджеры магазина, щит будет отвечать качеству и выгодной цене.

Від цього залежить, наскільки проводка буде безпечна в вашому домі чи квартира. Електричний щиток виконує функцію розподільника струму рівномірно по дому.

Ну а щоб все зробити найбільш вірно, варто розуміти, з чого складається вся система електричного кола, яка проводиться в будинку. Цим всім займається інженерна наука, яка складається з знань фізики і математики.

Зібрати самостійно щиток можна, якщо у вас є пізнання в цій сфері діяльності, а також при розумінні процесів, що відбуваються в електричному ланцюзі.

ВИБИРАЄМО ХОРОШИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЩИТ.

Найважливіше в цій справі вибрати електричний щиток, який би був вам потрібен. Для цього варто розглянути кілька варіантів:

Навісні щити . Монтаж таких щитів проводиться на стіни. Їх встановлюють тільки всередині приміщень, з використанням прихованої проводки.

Щити з металевим корпусом . Такі щитки бувають двох видів: навісними і вбудовані. На відміну від навісних щитів, металеві щити мають найбільш високу міцність, і їх можна монтувати навіть на вулицю. У такі щитки легко вбудовується антивандальний захист, що обмежує прохід до щитка дітям. .Щіти зі скляним ділянкою на кришці, для зчитування показників не відкриваючи дверцята щитка.

Щити з пластиковим корпусом . Найпоширеніший вид щитків, моделей якого в наш час безліч.

Це настільки великий вибір, що у недосвідченого жителя Владивостока в цій області розбігаються очі. А дизайнів таких щитків також безліч, і всі вони привертають уваги новачка в цій справі.

При виборі щитків, головне дивитися на ціни, так як не варто довіряти надто дешевим моделям, але і заглядати на дорогі. Найкраще, якщо ви оберете щитки за середньою вартістю. Також варто дивитися на бренд, тому що якщо бренд невідомий, то до нього ставлення має бути особливе.

Найвідоміші бренди: ABB, Schneider Electric, Hager, Legrand, Makel. З вітчизняних брендів IEK.

Також виділився з натовпу грецький бренд Fotka, які роблять щитки з неповторними дизайнами.

Тепер давайте займемося безпосередньо установкою електрощита.

МОНТАЖ КОРПУСУ ЕЛЕКТРИЧНОГО ЩИТА У ВЛАДИВОСТОЦІ.

Важливий етап в цій справі установка електрощитка.

Як приклад візьмемо вбудовується електричний щиток.

Монтаж електрощита це трудомісткий процес, який пошарпаний у вас багато нервів. Перед роботами переконайтеся, що стіна є не несе, так як в несучих стінах робити надрізи в арматурі стіни суворо заборонено.

Найкраще для цього використовувати споруду з фальшстени, в ролі, якої виступить гіпсокартон. Зрозуміло, це з'їсть близько 10-15 сантиметрів простору, так що при плануванні це треба було б врахувати.

Щоб правильно змонтувати електрощит, потрібно:

Провести всілякі розмітки за допомогою рівня;

До порожнини стіни прикладаємо сам щиток, без дверцят і рамок. Отчерчиваем сам корпус щитка маркером по всьому периметру.

Болгаркою робляться розрізи по накресленому периметру. Також робимо рези по вертикалі і горизонталі з інтервалом 5 сантиметрів.

Приміряємо до нашої ніші щиток, і власне вирівнюємо по горизонталі і вертикалі.

Бурим перфоратором отвори, а потім кріпимо щиток дюбелями-цвяхами до стіни.

Порожнина між щитом і нішею потрібно щільно закрити професійною монтажною піною.

Рассказать о статье

Расскажите о нас