Сучасні жалюзі для дому

Июль 11, 2023

64ac5d2e12ba0.webp

Жалюзі на пластикові вікна – це чудове рішення для дому. Сьогодні існує величезний вибір жалюзі та сайтів для покупки жалюзі таких як https://oknolia.com/ua/blog/jalusi-na-plastikovi-vikna, виконаних за різними технологіями та з різних матеріалів. Таким чином, можна підібрати для свого будинку саме таку модель, яка найкраще підійде. Сьогодні римські штори на пластикові вікна виглядають дуже чудово.

Жалюзі – це не лише красиво, а й практично. Завдяки подібній конструкції, можна захистити приміщ ення від сонячних променів та сторонніх поглядів. Якщо ви давно шукали заміну гардинам чи портьєрам, то жалюзі стануть чудовою альтернативою. Крім цього, жалюзі можуть чудово поєднуватись з ними, створюючи в будинку теплу та комфортну атмосферу.

Переваги сучасних жалюзі
Якщо правильно підібрати жалюзі на металопластикові вікна для будинку, то вони порадують не тільки практичними функціями, але також і декоративними. Вони можуть приховати недоліки вікна, відкриваючи чудовий краєвид за ним.

Коли ви вибираєте жалюзі, тут важливо приділити увагу таким критеріям, як текстура, колір, напрям, матеріал і розмір. Кожна модель має різні параметри – на них важливо звернути увагу. Сьогодні на ринку можна знайти горизонтальні та вертикальні моделі. Крім цього, вироби поділяються на захисні та рулонні варіанти.

Найчастіше в будинку встановлюються вертикальні чи горизонтальні жалюзі. Варто зазначити, що горизонтальні вироби набагато зручніше та простіше у використанні. Для них майже не потрібне місце.

Матеріали для жалюзі
Найчастіше при виробництві жалюзі використовують такі матеріали: тканину, метал, дерево та пластик.
На тканинні жалюзі на пластикові вікна використовується особливе просочення, що дозволяє забезпечити тканину антистатичними властивостями, які допоможуть боротися з накопиченням пилу.

При виборі жалюзі важливо розуміти, що поліестр дуже швидко забруднюється, а також занадто швидко вбирає вологу. Крім цього, жаккард також досить проблематичний матеріал.

Якщо говорити про пластик, то його легко чистити. Він має високу стійкість до деформації та запахів. Дерев'яні вироби повністю безпечні для екології, однак мають високу ціну. Металеві жалюзі на пластикові вікна будуть довгий час зберігати свій первозданний колір. Але вони мають мінус – при протягу вони гримлять.

Рулонні штори на вікнах Окнолія

Установка жалюзі
Перед встановленням слід зробити виміри. Найкраще звернутися за допомогою до досвідченого фахівця. Ось кілька нюансів, які слід враховувати:

Кріпити вертикальні жалюзі слід усередині отвору або до стінки над віконцем;
Відстань між жалюзі та підлогою має становити не менше 5 см;
Вертикальні жалюзі повинні заходити за кордон віконця не менше ніж на 10 см.
Якщо потрібна встановлення жалюзі на пластикові вікна, то слід звернутися до висококваліфікованих фахівців.

Покупка жалюзі
Якщо ви зацікавлені у придбанні якісного та довговічного жалюзі, зверніть увагу на асортимент продукції в каталозі компанії Окнолія. Тут є великий вибір жалюзі на будь-який смак. Є вироби з різних матеріалів. Якщо потрібна буде допомога, то фахівці компанії радо проконсультують вас і допоможуть вибрати найбільш підходящі жалюзі для вас. Сьогодні на жалюзі на пластикові вікна ціна доступна для будь-якого покупця.

Рассказать о статье

Расскажите о нас