44 дизайну електрофурнітури із сучасної колекції Valena Life

Январь 29, 2024

Колекція Legrand Valena Life була розроблена в 2016 році і досі залишається однією з найпопулярніших лінійок цього виробника. До неї увійшли вимикачі, перемикачі та різнотипні розетки — силові, комп'ютерні, акустичні тощо. Головними критеріями, що відрізняють її від попередніх серій, є сучасний дизайн, можливість комбінування рамок з лицьовими панелями в різних кольорах та інноваційні технології в механізмах.

Колекція Legrand Valena Life фото

Дизайн пристроїв Valena Life

Відмінними рисами серії стала мінімальна товщина лицьової панелі та клавіш. Електрофурнітура практично не виступає над поверхнею стін, а клавіші виготовлені тонкими. При цьому клавішні елементи виготовлені із міцного термопласту: не гнуться, не тріскаються, не скриплять. За рахунок якісного механізму вони працюють плавно, справно служать роками, незважаючи на «повітряний» дизайн.

Каталог Legrand Valena Life включає велику різноманітність колірних рішень: від спокійного білого та антрацитового до оригінальної латуні, сталі, дуба. Завдяки цьому пристрої можна використовувати по-різному:

 • зробити нейтральними елементами, що не привертають увагу, але гармонійно вписуються в інтер'єр і повністю виконують свою функцію;
 • задіяти як акценти в дизайні, у тому числі використовуючи найпередовіші опції.

Всього доступно 14 кольорів рамок та 5 кольорів вставок. Рамки виконані у строгій квадратній формі, але врівноважені злегка закругленими кутами. Край також плавно округлений до стіни. Лицьова сторона вставок має аналогічний квадратний контур з акуратними куточками. Дизайн виглядає сучасно навіть через 5 років після випуску колекції. Виробник пропонує вироби зі світлодіодним підсвічуванням.

Механізми та можливості Валена Лайф

Розетки, вимикачі, виводи кабелю Legrand Valena Life зроблені з розрахунку зниження рівня запилення пристрою:

 • тонкі клавіші розташовуються на мінімальному віддаленні від лицьової панелі, тому під них не потрапляє сміття;
 • розетка при вийманні автоматично вирівнюється врівень із поверхнею;
 • відсутність рельєфних заглиблень не дає накопичуватися забрудненням.

Механічна частина виготовляється із застосуванням електротехнічної сталі та міцного полікарбонату. Це забезпечує жорсткість конструкції та високу безпеку приладів.

Безгвинтові автоматичні затискачі або клямки спрощують та прискорюють монтаж пристроїв. У відгуках про Valena Life цю особливість наголошує на великій кількості покупців.

Важливою особливістю є безпека користувачів. Спеціальний захист закритої конструкції запобігає контакту людини з струмоведучими частинами. Також застосовуються шторки для розеток та кріплення типу «ластівчин хвіст», за рахунок яких можна поєднувати різні набори розеток.

Монтувати багатопостові конструкції можна вертикально та горизонтально. Максимальна кількість постів - 5. При цьому важливо враховувати, що в таку групу пристроїв краще підключати техніку, потужність якої на 20-25% менша за розрахункову.

До асортименту лінійки входять такі типи розеток:

 • силові;
 • комп'ютерні USB;
 • HDMI;
 • акустичні;
 • кабельні виводи;
 • інтернет-розетки та ін.

Вимикачі представлені стандартними клавішними моделями, проміжними та прохідними пристроями для керування одним світильником із двох і більше місць. Є й варіанти з датчиками рухами, що ідеально підходять для коридорів, передпокоїв та санвузлів. Окремі пристрої призначені для керування рольставнями та жалюзі, можуть бути включені в систему розумного будинку.

Колекція Legrand Valena Life підходить для сучасних стилів інтер'єру. Особливо вдало виглядає у приміщеннях у стилях лофт, мінімалізм, класика, модерн, хай-тек. Перевагу цієї продукції віддають дизайнери та проектувальники через естетику, надійність, енергоефективність, швидкий монтаж та адаптивність під вимоги сучасних користувачів. Висока якість матеріалів забезпечує тривалий термін експлуатації, а ступінь захисту IP44 та розширений спектр опцій дають можливість застосовувати електроустановлювальні вироби цієї серії у будь-яких приміщеннях.

Рассказать о статье

Расскажите о нас