ЯКИЙ АКУМУЛЯТОР КРАЩЕ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДА?

Май 11, 2020
электричество в загородном

Акумуляторна батарея є одним з найважливіших елементів електричних транспортних засобів, в категорію яких входять і електровелосипеди .

Аккумуляторную батарею марки 6dzm20 вы можете купить на сайте магазина.

Від того, який стоїть акумулятор в електровелосипед, залежить відстань, яке здатний подолати модний девайс без додаткової підзарядки. Також від типу акумулятора залежить власна маса транспорту та його енергоефективність, тому при виборі електровелосипеда такого важливого елементу необхідно приділяти особливу увагу.

ЯКІ ВИДИ АКУМУЛЯТОРІВ КРАЩЕ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДА?

Велосипедний акумулятор включає в себе батарею і плату, за допомогою якої вона управляється. Основне функціональне призначення плати полягає в постійному моніторингу поточних параметрів всіх елементів батареї і фіксації будь-яких порушень в їх роботі.

На сьогоднішній день існує три основних типи батарей, спеціально призначених для установки на електротранспорт:

свинцеві, які також називають гелевими;

літій-іонні;

літій-залізофосфатні.

Зрозуміло, кожен з цих типів має свої відмінні характеристики, а також володіє певними перевагами і недоліками.

Якщо ви роздумуєте над тим, який акумулятор для електровелосипеда вибрати, рекомендуємо ближче ознайомитися з їх технічними властивостями.

СВИНЦЕВІ

Свинцеві зразки є старожилами, і з кожним роком їх використання зменшується багаторазово, а все тому, що даний тип батарей не може похвалитися гідною ємністю. Крім іншого гелеві акумулятори мають велику вагу, що в свою чергу, ускладнює транспорт.

Ще одним недоліком такого елемента можна назвати тривалий час зарядки, що досягає 10 годин, ну і найнеприємніше те, що навіть найкращі кислотні акумулятори для електровелосипеда витримують не більше двохсот циклів зарядки / розрядки, а це зовсім небагато.

Плюс таких морально застарілих акумуляторів - низька вартість і здатність функціонувати при низьких температурах, характерних для багатьох регіонів країни

ЛІТІЙ-ІОННІ

АКБ для електровелосипедів фото

Саме ці батареї можуть похвалитися найбільш значною питомою ємністю, що і дозволило їм завоювати величезну популярність в сегменті електротранспорту. Мала вага, велика ємність, короткий час зарядки - це основні переваги батарей типу літій-іонні, що ідеально підходять для електровелосипедів.

На жаль, без мінусів тут не обійшлося. Вся справа в тому, що такі акумулятори можна використовувати при негативних температурах. Також їх не встановлюють з моторами, потужність яких перевищує потужність 750 Вт. Літій-іонні батареї прослужать велосипедистам до 4 років, спокійно витримуючи близько 400 циклів зарядки / розрядки.

ЛІТІЙ-ЗАЛІЗОФОСФАТНІ

Топ кращих акумуляторів для електровелосипеда традиційно очолюють літій-залізофосфатні зразки, і не дарма. Такі батареї працюють навіть при температурі повітря 30С, а для повної зарядки їм цілком достатньо 45 хвилин, до того ж літій-залізофосфатні здатні генерувати потужність до 3000 Вт.

До мінусів тут можна віднести значну вагу вироби і таку ж високу вартість. Літій-залізофосфатні акумулятори підійдуть власникам потужних електровелосипедів, що вважають за краще високі швидкості.

Проаналізувавши вищесказане, стає зрозуміло, що літій-іонні батареї є оптимальним варіантом для електровелосипедів, так як вони відповідають всім вимогам і демонструють гідні технічні характеристики. При правильній експлуатації такі зразки прослужать вам довго і повністю відпрацюють свою вартість..

Рассказать о статье

Расскажите о нас