Італія повідомляє

Март 3, 2020
Электромонтаж дома

Згідно з останніми офіційними даними, число людей в Італії, померлих після зараження новим коронавірусів, зросла до 79. Близько 400 нових випадків було зареєстровано у вівторок увечері, в результаті чого загальне число людей в Італії, які підтвердили, що заразилися вірусом з початку спалаху, до 2,502. Актуальні та важливі новини Ви можете переглянути на укріта у зручний для Вас час.

З цих 160 одужали і 79 померли, в результаті чого в Італії налічується 2263 активних випадку, згідно з офіційними даними Міністерства охорони здоров'я Італії та Департаменту цивільного захисту.

Це означає, що ще 27 осіб померли з понеділка, а 11 отримали повне вирішення. В Італії більше 25 800 чоловік пройшли тестування на вірус Covid-19, і близько 10 відсотків тестів повернулися з позитивним результатом.

Близько 1000 осіб, у яких виявлено зараження, мають тільки легкі симптоми і знаходяться в домашній ізоляції.

Тим часом тисячі тридцять чотири отримують лікування в лікарні, а ще 229 знаходяться в реанімації.

Хоча 80 відсотків усіх випадків коронавируса є легкими і призводять до повного одужання, симптоми можуть бути небезпечними для життя людей похилого віку та людей з уже існуючими проблемами зі здоров'ям.

Більшість загиблих в Італії були в цій категорії високого ризику. Більшість випадків в Ломбардії, північному регіоні, що є другим за величиною містом Італії, Міланом.

Більше 1500 осіб в даний час дали позитивний результат на коронавірус в Ломбардії, де знаходяться десять з 11 міст, що знаходяться на карантині.

П'ятдесят п'ять пацієнтів померли в одній тільки Ломбардії.

Другим найбільш постраждалим регіоном є Емілія-Романья з 420 випадками і 18 смертельними випадками.

За ним слідує Венето, де було зареєстровано 307 випадків і три смертельні випадки. Це також єдиний інший регіон з «червоною зоною» - маленьке місто Во, який в даний час знаходиться під замком близько десяти днів.

Були також дві смерті в Марке і одна в Лігурії.

У шістнадцяти інших регіонах було зареєстровано менше 65 випадків захворювання, в результаті чого залишився тільки недоторканим лише крихітний альпійський регіон Валле-д'Аоста - найменший і найменш населений в Італії.

Рассказать о статье

Расскажите о нас