Сучасні послуги з реставрації

Июль 24, 2020
Комплексные виды услуг

Кілька причин зберегти старі вікна

Ваші вікна складають більшу частину зовнішнього вигляду вашого будинку. Перш ніж замінити їх, розгляньте наступні переваги, які надають оригінальні вікна. До Ваших послуг якісна та сучасна реставрація Львів за вигідною та доступною ціною, без переплат.

Архітектурний та історичний характер.

Оригінальні вікна є важливим визначальним символом елементом конструкції. Вони є продуктом свого часу - дизайн, розмір, кількість стекол, тип скла, конфігурація мунтін, майстерність і розташування - все це підказує вік будинку або будівлі. Їх втрата може перешкодити внесенню історичного майна в Національний реєстр історичних місць.

естетика

Ваші оригінальні вікна сучасні з іншими оригінальними матеріалами в вашому домі - вони виглядають правильно. Вінілове вікно з замикалися Мантінєє на будівництві дев'ятнадцятого століття стрясає натреноване око і збиває з пантелику всіх інших. Пропорції неправильні, колір неправильний, а стерильний зовнішній вигляд скла збиває з пантелику.

високоякісні матеріали

Деревна деревина в вашому історичному вікні щільно зерниста, стійка до гниття і комах. Вітчизняна деревина такої якості більше не доступна. Сучасні дерев'яні вікна виготовляються з деревини ювенільного росту, яка часто поєднується пальцями і залежить від хімічних консервантів на міцність. Дерев'яні елементи на нових вікнах, як правило, мають гарантію лише на десять років, і поломка протягом короткого періоду є звичайним явищем.

Довговічність і довговічність

Класична система балансування мотузки і шківа перевірена часом і триває нескінченно, зазвичай від 100 до 150 років. За ці роки було розроблено безліч альтернатив, але жодна з них не пропонує довговічність оригінальної системи. Бути зеленим; "збережіть старі вікна, зберігайте повітря чистим, зберігайте обмежені ресурси і запобігайте розбухання звалищ.

простота ремонту

У поточному каталозі віконного обладнання є 40000 деталей, в основному для вікон, виготовлених після 1950 року. Історичні вікна були виготовлені для ремонту з використанням матеріалів з вашого місцевого господарського магазину.

віконна робота

Цінна архітектурна деталь

Рассказать о статье

Расскажите о нас