Переваги вибору виділеного хостинг-провайдера

Апрель 29, 2020
Электропроводка в панельном

Великі і малі підприємства стикаються з широким спектром можливостей розміщення свого веб-сайту, веб-додатки або поштового сервера. Найбільш поширеним варіантом є загальний хостинг, коли ресурси одного сервера спільно використовуються декількома різними веб-сайтами. Купить сервер, дедик, VPS Вы можете по самой выгодной и демократичной цене, без накрутое и переплат.

Але компанії, яка шукає більше влади і контролю, може знадобитися постачальник послуг, який пропонує виділений хостинг. При виділеному хостингу клієнт орендує сервер у виділеного хостинг-провайдера і ексклюзивно використовує ресурси цього сервера. Постачальник працює з клієнтом, щоб надати їм необхідний йому центральний процесор, оперативну пам'ять і дисковий простір. Провайдер будує і обслуговує сервер, виключаючи початкові витрати бізнесу на придбання власного.

Деякі переваги вибору виділеного хостинг-провайдера:

1. Ресурси сервера не є загальними

Вибираючи виділеного хостинг-провайдера, ви отримуєте всі ресурси одного сервера. Вам не потрібно турбуватися про інших сайтах, що забивають процесор і оперативну пам'ять сервера. Маючи виділений сервер, ви можете бути впевнені, що некоректні сценарії, запущені на іншому сайті, або скачки в використанні смуги пропускання не уповільнюють роботу вашого сервера.

2. Покращена продуктивність і безпеку

Вибір виділеного хостинг-провайдера гарантує максимальний час безперебійної роботи вашого сайту. Загальний хостинг часто найкраще підходить для сайтів з низьким і середнім трафіком. Якщо ваш сайт отримує багато трафіку, виділені сервери забезпечують більшу стабільність і надійність, ніж віртуальний хостинг.

Маючи виділений сервер, ви також можете бути впевнені, що не діліть простір з шкідливим веб-сайтом або потенційним спамером. Виділений хостинг забезпечує підвищену безпеку, що особливо важливо для компаній, що обробляють конфіденційні транзакції по FTP або SSL.

3. Гнучкість

Виділений сервер дозволяє клієнту гнучко налаштовувати сервер відповідно до унікальними потребами клієнтів в ЦП, ОЗУ, дискового простору і програмному забезпеченні. У разі віртуального хостингу клієнт обмежений додатками, програмним забезпеченням і операційним середовищем, вже завантаженими на сервер. Вони можуть або пропонувати програмне забезпечення, яке клієнтові не потрібно, або відчувати брак в тому, що вони роблять.

Виділений сервер дозволяє організаціям настроюється серверне середовище, відповідну їх потребам. Вони можуть вибирати платформу і програмне забезпечення, які їм дійсно потрібні, що дозволяє краще контролювати налаштування свого виділеного сервера.

4. Унікальний IP-адреса

Кожен сервер має свою унікальну IP-адресу. При спільному хостингу це означає, що ви також надаєте IP-адреса декільком іншим веб-сайтам. Якщо один з ваших сусідів є спам-сайтом або сайтом для дорослих, це може означати, що рейтинг ваших веб-сайтів буде знижений.

З виділеним хостингом у вас є виділений сервер, що означає ваш власний унікальний IP-адресу. Це особливо важливо, якщо у вас великий сайт електронної комерції, для обробки кредитної картки якого потрібно SSL.

Рассказать о статье

Расскажите о нас