Переваги тканинних поліпропіленові мішків

Апрель 24, 2020
Укладка проводки в штробы

Переваги тканинних поліпропіленові мішків

Ткані поліпропіленові мішки забезпечують надійний і економічний спосіб упаковки широкого спектру продуктів. Тканий поліпропілен забезпечує жорстке пакувальне рішення для вашого продукту, яке стійке до розривів, що робить його ідеальним для транспортування і зберігання. Вы можете заказать и купить мешки полипропиленовые по самой выгодной и не дорогой цене, без накрутко и переплат.

Ткані поліпропіленові мішки також відомі під наступними іменами: поліпропіленові мішки, поліетиленові пакети, поліпропіленові пакети, ткані мішки, ткані поліпропіленові пакети і ткані поліетиленові пакети.

ОСОБЛИВОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ Тканини поліпропіленові МІШКІВ У ВАШУ ІДЕАЛЬНУ УПАКОВКУ:

Виготовлені з нетоксичних матеріалів і є антибактеріальними;

Чи не фарбує, легко миється і стійкий до більшості лугів, кислот, органічних розчинників і знежирювальних речовин;

Легкий і дихаючий;

Легко виробляти і збирати, роблячи їх економічними;

Висока стійкість до навантажень, високі робочі температури (температура плавлення 167 ° С), що робить їх довговічними для повторного використання;

Тривалий термін служби при опрацюванні ультрафіолетом;

Модифікується, щоб бути водонепроникним з поліетиленовим вкладишем або зовнішньої ламінацією;

Сумки можуть бути покриті, щоб стати противоскользящим;

Ткані поліпропіленові мішки для друку; а також

Ткані поліпропіленові пакети можна налаштувати за допомогою бічних складок для громіздких предметів і нарізати за розміром для унікальних продуктів.

ЗАГАЛЬНИЙ ВИКОРИСТАННЯ:

Сільськогосподарська упаковка: зберігання і транспортування полови, зерна / насіння, кормів, добрив і багато іншого.

Промислова упаковка: упаковка для таких продуктів, як цемент, вугілля, дрова / розпалювання, корми для домашніх тварин, солі і хімікати.

Геотехнічний інжиніринг: завдяки тканої природі матеріалу поліпропілен відмінно підходить для фільтрації і осушення, що робить його популярним на будівельних майданчиках.

Контроль паводків: використовується для мінімізації або запобігання руйнівним наслідкам паводкових вод. Ткані поліпропіленові мішки можна використовувати для створення бар'єрів проти води, і вони не розкладаються, коли вони намокнуть, як гессіан. З цієї причини вони часто використовуються при будівництві дамб і берегів річок.

Земляне будівництво: ткані поліпропіленові пакети, оброблені ультрафіолетовим випромінюванням, прості у використанні і користуються популярністю у будівельників або земляних куполів і будівель.

Повсякденне використання: через свою універсальність і довговічності ткані поліпропіленові мішки часто використовуються по всьому будинку для садівництва, підрізання трави і рішення для зберігання, щоб назвати декілька.

Рассказать о статье

Расскажите о нас