Кілька типів житлових орендованих земельних ділянок

Апрель 29, 2020
4-provodka

Розслідуйте приховані факти і ніколи не купуйте орендовану нерухомість, не розбираючись в деталях про незвичайні особливості цього типу домоволодіння. До Вашої уваги Uland земля яка допоможе купити або продати чи зняти або здати в оренду будь-які земельні ділянки вигідно. 

Типи орендованих земельних ділянок

Існує кілька типів житлових орендованих земельних ділянок, і найбільш поширений тип залежить від регіону. Орендована земля існує в інших областях, але оскільки оренда землі є нетрадиційним способом придбання нерухомості, ця опція доступна не в кожному штаті. Причіпні парки, мабуть, найпоширеніша форма орендованої земельної спільноти, можна знайти практично скрізь.

Коли ви купуєте будинок або квартиру на орендованій землі, ви, як завжди, отримуєте іпотечний кредит на майно. Щомісячний іпотечний платіж буде менше, тому що ціна покупки будинку нижче, але вам також доведеться платити значну щомісячну плату за оренду землі. Оскільки об'єкти оренди землі часто знаходяться в цілих спільнотах схожих об'єктів, орендована земля може також мати плату за HOA для покриття витрат на благоустрій території, громадських басейнів, громадських будівель і т. Д. Скільки часу залишилося на оренду? Якщо тривалість залишилася оренди менше, ніж ви плануєте залишатися в будинку, обов'язково з'ясуйте, що відбувається з вашою зацікавленістю у власності в кінці терміну оренди. Термін оренди також вплине на вашу здатність фінансувати будинок. Це може бути важко або неможливо отримати іпотечний кредит, якщо термін, що залишився оренди на землю становить 20 років, і ви хочете 30-річну іпотеку. В ідеалі, оренда, яка перевищує ваш потенційний залишився термін служби, захистить ваші фінансові інтереси і ваш спокій. Звичайно, хоча ви можете не проживати в цьому будинку до кінця свого життя, приємно мати таку можливість. І якщо ви продаєте будинок, тривалий термін, що залишився оренди позитивно вплине на вашу ціну продажі.Какови умови пункту про здачу? Перевірте умови пункту про здачу, якщо термін оренди закінчиться, поки у вас все ще є будинок. Якщо термін оренди закінчується і не продовжується, вам доведеться відмовитися від використання землі, на якій побудований ваш будинок. У деяких пунктах про здачу йдеться, що ви також повинні відмовитися від будь-яких поліпшень землі (наприклад, вашої квартири, таунхауса або будинку). Уникайте неприємних сюрпризів, отримуючи інформацію перед покупкою.

Рассказать о статье

Расскажите о нас