Гнучка черепиця як ідеальний покрівельний матеріал

Март 19, 2020
Комплексные виды услуг

Битумна черепиця

Гнучка черепиця - це ідеальний покрівельний матеріал, що дозволяє втілити всі ваші архітектурні ідеї і фантазії і створити унікальний образ для вашого будинку. Незалежно від того, чи є у вас котедж, будинок для відпочинку або дача, ви зможете вибрати з безлічі квітів і форм для обрізки саме той тип черепиці, який індивідуалізує ваш будинок і забезпечить гармонію з навколишнім ландшафтом. Виможете придбати ідеальний покрівельний матеріал на tegola.ua за самою вигідною та доступною ціною.

Гнучка черепиця підходить для складних будівельних дахів з ухилом від 12 °. Їх особливостями є: простота монтажу, повністю водонепроникна, хороша звукоізоляція, стійкість до нагрівання і довговічність.

Області застосування:

Матеріал може бути використаний в котеджах і малоповерхових будинках, як для реконструкції, так і для новобудов. Гнучка черепиця підходить для скатних дахів від 12 °.

установка:

Оперізуючий лишай встановлений на безперервній дерев'яної палубі. Вони кріпляться до палубі за допомогою спеціальних покрівельних цвяхів.

Бітумна черепиця складається з міцної і високоміцної стекловолоконной основи, покритої армованої полімером бітумної сумішшю, виготовленої з високоякісного бітуму і заповнювач.

Верхній шар плитки покритий мінеральними гранулами, які надають колір плиток і забезпечують високу стійкість до УФ-випромінювання й інших погодних умов. Гранули фарбуються при високій температурі з використанням термічного методу пігмент, вжігается в поверхню гранул, що гарантує тривалу стійкість кольору.

Дно плитки покрито клеїться полімерним бітумних шаром, захищеним легко видаляється силіконової мембраною. В результаті впливу сонячного тепла перекриваються плитки прилипають один до одного, утворюючи подвійний гідроізоляційний шар, який гарантує відмінну герметичність покрівлі.

Бітумна черепиця може використовуватися як для нового будівництва, так і для ремонту покрівлі. Широка гамма кольорів і форм гарантує краще рішення для високоякісних ексклюзивних будівель.

Продукція відповідає вимогам гармонізованого стандарту.

Рассказать о статье

Расскажите о нас