​Як вибрати бурову установку

Сентябрь 18, 2020

Як вибрати бурову установку?

Вам може знадобитися бурова установка для безлічі застосувань, наприклад, для буріння свердловини, щоб отримати доступ до природних ресурсів (вода, нафта, геотермальна енергія і т. Д.), Для будівництва фундаменту, для вибухових робіт в шахті, для відбору проб з землі і т.д. К Вашим услугам магазин оборудование Промтовары для заказа необходимых промтоваров по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Необхідно визначити, для чого буде використовуватися бурова установка, а також на якій місцевості вона буде працювати в основному. Залежно від рельєфу місцевості, ви можете вибрати між різними типами бурових установок: роторних бурових установок, ударні бурові установки, погружного отвір бурових установок, топ Молоток бурових установок (з високим молотом) і т.д.

Щоб зробити кращий вибір, важливо визначити, чи буде бурова установка використовуватися для вашого основного бізнесу або для періодичних операцій, і, зокрема, чи хочете ви скористатися перевагами останніх інновацій або машина, яка довела свою ефективність. вартістю більше кількох десятиліть може вам підійти.

Безпека, надійність і простота використання також є важливими елементами, які необхідно враховувати, і вони безпосередньо пов'язані один з одним. Надійна і проста в експлуатації машина, при використанні відповідно до рекомендацій виробника, підвищує безпеку користувача.

Також важливо визначити, який тип мобільності вам знадобиться. Є автономні гусеничні бурові установки і встановлені на вантажівки або причепа бурових установок які необхідно харчування від генератора або вантажівки, який несе їх.

Після того, як ви визначили потрібний тип машини, ви можете розрахувати необхідний розмір відповідно до діаметра застосованого і глибиною стовбура свердловини.

Коли необхідно буріння?

Багато робіт вимагають свердління, наприклад:

Буріння свердловин: будь то доступ до підземних вод або нафти.

Геотермальне буріння: для отримання тепла землі.

Буріння паль для підтримки будівлі на нестійкому ґрунті: діаметром до 2000 міліметрів і глибиною 70 метрів.

Свердління мікропаль, зокрема для посилення існуючих конструкцій: діаметром від 150 до 200 мм і глибиною до 30 метрів.

Буріння вибухових свердловин для кар'єрів.

Шнек безперервної дії підтримує стінки стовбура свердловини буровим шламом, який приводиться в рух шнеком.

Буріння найчастіше виконується вертикально, але воно також може бути горизонтальним або спрямованим, наприклад, для установки анкерів.

Рассказать о статье

Расскажите о нас