Штукатурка як популярна форма внутрішнього оздоблення стін

Май 6, 2021

Колись штукатурка була найпоширенішою і популярною формою внутрішнього оздоблення стін. З тих пір, як пресовані гіпсові плити, відомі як гіпсокартон, стали широко доступні, він, можливо, трохи змінився в своєму стані, але він все ще широко використовується. Різноманітні декоративні штукатурки Ви можете замовити за самою вигідною та не дорогою ціною, без накруток та переплат. Він виник в середині 17 століття, тому ви можете думати про штукатурку як про обробці стін, яку можна знайти тільки в історичних або старих будинках. Однак цей древній матеріал як і раніше пропонує ряд переваг в сучасних додатках. Цим складом можна прикрасити і стилізувати ваші будинки в різних стилях, від вікторіанського до французького. Є багато переваг, пов'язаних з використанням штукатурки для ремонту вашого будинку, і деякі з них включають:

Естетика і стилізація

Житлового простору вашого красивого будинку потрібно щось більше, ніж безплідні стіни з гладкою текстурою. Штукатурка додає відчуття наповненості, тим самим підкреслюючи доглянутий вигляд вашого будинку. Якщо ваша мета - викликати «Вау!» Фактор в вашу кімнату з мінімальними витратами, цього часто можна домогтися за допомогою гіпсових форм на стінах і стелі. При виборі гіпсових форм необхідно враховувати безліч аспектів, таких як тема, кольору, розмір і дизайн. Навіть найменша зміна відтінку або глибини перетворить його на витвір мистецтва.

різноманітний дизайн

Можливий вибір дизайнів практично безмежний. Штукатурка надає різноманітні чарівні можливості дизайну для вашої кімнати, такі як гіпсові карнизи, архітектурні колони, декоративні гіпсові стелі, арки, стельові куполи, гіпсові стельові панелі, декоративні кронштейни, гіпсові каміни, декоративні вентиляційні отвори, акустична стельова плитка та акустичні панелі. Гіпсу можна відлити будь-яку уявлені форму, і він ідеальний в багатьох різних ситуаціях. Він пропонує необмежені можливості дизайну від «традиційного європейського» дизайну до «сучасного сучасного» стилю.

довговічність

Штукатурка не тільки надає стінам елегантність і красу, а й збільшує їх міцність. При правильному змішуванні і нанесенні штукатурні покриття створює більш міцну і довговічну обробку стін, ніж гіпсокартон. Стіни зміцнюються за рахунок хімічної реакції, яка відбувається при витоку води з штукатурної суміші. Штукатурка в більшості випадків більш стійка до ударів і вм'ятин. Рейка, або підкладка, яка використовується за штукатуркою, також впливає на її міцність. Сучасна металева планка або жорстка опорна плита більш довговічні, ніж тонкі дерев'яні планки, які використовуються в історичних будинках.

Рассказать о статье

Расскажите о нас