Поради щодо вибору обіднього столу

Май 19, 2023

Як і багато хто з нас, ви, ймовірно, не купуватимете новий обідній стіл кожні півроку, а користуватиметеся ним протягом п'яти або десяти років. Тому не варто поспішати з вибором обіднього столу.

Саме тому ми підготували цей посібник з купівлі обіднього столу, щоб ціна обіднього столу вас не шокувала, а було доступною і приємною. Скористайтеся цими простими порадами, які допоможуть вам вибрати стіл, що відповідатиме вашому дому, стилю життя та особистим уподобанням на довгі роки.

Виміряйте свій простір.

Не варто закохуватися в дизайн, щоб зрозуміти, як він буде працювати. Не витрачайте час на створення відповідного робочого простору для вашого нового обіднього столу. Виміряйте довжину і ширину місця для обіднього столу. Потім відніміть від кожної по 80-100 см. Чому?

Щоб уникнути тісноти і дискомфорту, вам потрібно близько 90 см простору з усіх боків столу. Якщо у вас дуже маленька кімната або простір для іншого використання, розгляньте модель-трансформер, яка може стати, наприклад, журнальним або консольним столиком.

Дотримуйтесь форми.

Це не залізобетонне правило, але, подобається вам це чи ні, деякі форми столів підходять для певних форм кімнат.

Емпіричне правило:

- Квадратні або круглі стільниці добре виглядають у квадратних кімнатах.

- Однак вони будуть незручними в прямокутній кімнаті.

- Прямокутні або овальні столи добре виглядають у прямокутних кімнатах.

- Однак вони громіздкі у квадратних кімнатах.

Якщо ви все ще не впевнені у формах і розмірах столів, ознайомтеся з коротким переліком форм і розмірів столів. Виміряйте і позначте на підлозі стільницю на аркуші паперу. Потім вирівняйте стільці обіднього столу так, щоб вони стояли вертикально. Витягніть стілець. Сядьте на нього. Походите навколо нього. Використовуйте цю просту і недорогу техніку, щоб зрозуміти, як ви, стіл і кімната працюють разом. Адже замовити кухонний стіл дуже просто і швидно ви можете на сайті, консультанти проконсультують і допоможуть з вибоом.

Як нею користуватися.

Ви сидите за столом тільки на вихідних або коли їсте в гостях? Розсувний стіл - ідеальний варіант, адже він займає менше місця, коли не використовується. Якщо стіл використовується щодня, ми також рекомендуємо міцний матеріал:

Кераміка, тверда деревина та скло, які є термостійкими та стійкими до подряпин; загартоване скло є найміцнішим та найстійкішим до подряпин. Однак ми рекомендуємо загартоване скло, оскільки воно дуже міцне і стійке до подряпин. Шпон також може прослужити довго, але товстий шпон з часом відшаровується, тому переконайтеся, що це справжнє дерево і він тонкий.

Рассказать о статье

Расскажите о нас