Ключові особливості та переваги вивісок

Май 17, 2023

Види рекламних табличок. Виготовлення та монтаж. Рекламна табличка - це популярний вид зовнішньої реклами. Вона є компактним щитком, який відіграє роль джерела інформації або рекламного засобу. У табличці міститься назва компанії, фірмовий знак, графік роботи та ін.

Сьогодні виготовленням зовнішньої реклами займаються багато фірм, але запропонувати вигідні умови співробітництва можуть одиниці. Якщо Ви бажаєте замовити таблички високої якості за доступними цінами, скористайтесь пропозицією рекламної групи. До Вашої уваги вивіска графік роботи доступна до замовлення за самою вигідною та недорогою ціною.

Ключові особливості та переваги продукту

Щоб рекламні таблички приносили відчутну користь, вони повинні мати точну інформацію, мати привабливий зовнішній вигляд і конкурентоспроможний дизайн, щоб виразно виглядати на тлі інших рекламних засобів. Такий вид зовнішньої реклами користується популярністю у сфері бізнесу і цьому є логічне пояснення, адже таблички мають низку переваг:

тривалий термін експлуатації;

цінова доступність;

практичність;

відмінний маркетинговий ефект;

приваблива зовнішність.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні та монтажі табличок, які відповідають усім вимогам до зовнішньої та інтер'єрної реклами. З асортиментом продуктів, доступних до замовлення, Ви можете ознайомитися на нашому офіційному сайті. На сторінках ресурсу Ви також знайдете приклади наших робіт, які встигли зробити неоціненний внесок у бізнес наших замовників.

Види рекламних табличок

Рекламні таблички класифікують за різними параметрами. За призначенням вони поділяються на дві категорії:

інформаційні – орієнтири, покажчики, фасадні вивіски, навігаційні та настільні таблички, які є джерелом інформації для потенційних клієнтів компанії;

іміджеві – сувенірні, персональні та іменні таблички, які інформують клієнтів про спеціалізацію компанії, переваги послуг та товарів.

Залежно від сировини, яку використовують для виготовлення рекламних продуктів, таблички бувають:

Пластикові таблички – виготовляють із зносостійкого пластику, на поверхню якого за допомогою широкоформатного друку або плотера наносять зображення. У деяких випадках для нанесення інформації на щиток використовують вінілову плівку. Щоб продовжити термін служби продукту, поверхню ламінують.

Акрилові таблички – виготовляють із кольорового та прозорого акрилу або оргскла. У більшості випадків прозорий акрил є тлом для базового зображення. Інформація наноситься на поверхню плівковою аплікацією, гравіюванням або монтажем об'ємних символів. Для створення цілісної та презентабельної картинки ці види оформлення комбінують та використовують в одній композиції.

Композитні таблички – виготовляють з м'яких металів (латунь, мідь, алюміній) та композитів, стилізованих під дерево, камінь тощо. Для нанесення написів та логотипів використовують технологію лазерного гравіювання.

Дерев'яні таблички – виготовляються із натурального дерева або фанери. Написи наносять методом лазерного чи механічного гравіювання. Природні матеріали у зовнішній та інтер'єрній рекламі викликають позитивні емоції у потенційних клієнтів, тому дерев'яні щитки вважаються найефективнішим видом реклами.

Інкрустовані таблички – як основа виробники використовують композити, оргскло та пластик, а для інкрустації використовують кольорове акрилове скло. Цей вид зовнішньої та інтер'єрної реклами вважається найбільш привабливим, презентабельним та дорогим.

Рассказать о статье

Расскажите о нас