Автоматичні чи ручні ворота – що вибрати

Ноябрь 15, 2022

Які бувають в'їзні ворота та які їх характеристики?

Існує кілька видів в'їзних воріт. Вони відрізняються зовнішнім виглядом, функціональністю та способом відкривання. При виборі слід враховувати спосіб встановлення та кількість необхідного простору. Ви можете вибрати та купити відкатні ворота на https://zabor-setka.com.ua/uk/vorota за самою вигідною та доступною ціною.

Автоматичні чи ручні ворота – що вибрати?

Насамперед варто звернути увагу на автоматичні та ручні ворота. Практично будь-які ворота можуть бути оснащені автоматикою. Це рішення зазвичай приймається до встановлення, хоча воно не є обов'язковим. Багато моделей в'їзних воріт мають місця для електромонтажу, які можна встановити в інший зручний для вас час. Однак варто пам'ятати, що якщо при проектуванні не було враховано встановлення приводу, зміна може виявитися дорогою. Крім заміни всієї конструкції, треба враховувати можливість порушення захисного покриття воріт та втрати гарантії. Автоматичні ворота вибирають так само охоче, як і ручні, але вони вимагають великих фінансових витрат.

Які переваги та недоліки автоматичних воріт? Автоматичні ворота – зручне рішення, особливо у несприятливу погоду. Вам не потрібно виходити із машини, щоб відкрити її. З іншого боку, може бути ненадійним під час відключення електроенергії. До недоліків також можна віднести трудомісткий спосіб збирання. В даному випадку дуже важлива висока якість послуги складання та досвід монтажної бригади.

Відкатні ворота – переваги та недоліки

Ворота відкотів - одне з найпопулярніших рішень, що займають мало місця. В цьому випадку ворота відкриваються вздовж внутрішнього паркану, а точніше паралельно йому. Механізм вимагає використання так званої противаги, тому конструкція повинна передбачати на 30-40% більше довжини воріт. Що це означає на практиці? Ворота шириною 3 метри потребують приблизно 4,2 метрів огородження поряд із входом.

Відкатні ворота діляться на рейкові та самонесучі. Рейкові відкатні ворота оснащені спеціальними роликами та рейками, покладеними у фундамент. Недоліком цього рішення є необхідність видалення бруду, що накопичується в рейці. Листя, сніг та каміння слід регулярно прибирати. Самонесучі відкатні ворота не мають контакту із землею. Крило переміщається кілька сантиметрів над поверхнею.

Безперечною перевагою відкатних воріт є зручність. Ворота не займають багато місця, а при сильному вітрі немає ризику їхнього безконтрольного закриття. Крім того, відкатні ворота, оснащені автоматичним пристроєм, дозволяють в'їжджати на територію без виходу з машини.

Рассказать о статье

Расскажите о нас