Вибір світлодіодного освітлення для промислових підприємств

Октябрь 12, 2019
Vizualnaja schema gruppovych

Промислове освітлення більш вимогливо не тільки до інтенсивності променів, але і до економічності. Дуже складно знижувати споживання електроенергії, якщо потрібно висвітлювати виробничу територію в 100 квадратних метрів і висотою 5-7. Але цю проблему вдало вирішують світлодіодні світильники.

Быстро купить билеты на автобус онлайн без очереди можно на сайте.

Критерії вибору

За якими критеріями підібрати світильник для виробничих цілей? Які параметри слід враховувати перед покупкою або перед організацією системи освітлення?

Щоб встановити правильне освітлення, беруться до уваги такі аспекти:

Розміри і приміщення. Цей параметр безпосередньо впливає на вибір потужності і кількості приладів. Наприклад, для приміщення в 50 метрів з різними перегородками потрібно більше приладів, ніж площами без штучних перешкод світлових променів.

Тип виробництва. Кожна специфіка робіт визначає свої вимоги до освітлення, його потужності і інтенсивності. Наприклад: виробництва без людського ресурсу, що не потребують великої точності, вимагають до 300 люкс світла, конструкторські цехи і приміщення, де відбуваються роботи з високою точністю, - до 700 люкс, лабораторії, ювелірні цеху, обробка дорогоцінного каміння, при виготовленні точних електронних приладів , годин і т. д. - до 1000-1500 люкс.

Світлодіодні світильники здатні на 100% задовольнити потреби виробничого та промислового секторів.

Особливості та переваги

Світлодіоди - вдала альтернатива газорозрядним або галогенних ламп . Все тому, що вони відрізняються такими особливостями, як:

Низький рівень споживання енергії. У кілька разів менше, ніж у ртутних і галогенних ламп.

Високий ККД. При невеликій порівняльної потужності (35-270 Вт) один світильник здатний давати інтенсивність світла потужністю в 3-6 тисяч люменів.

Широкий діапазон робочих температур. Світлодіодні світильники можуть використовуватися при оточуючих температурах від -45 до +50 градусів.

Великий ресурс роботи. У порівнянні з іншими версіями виконання джерел освітлення ресурс вище в 2-3 рази. Термін служби може доходити до 100 тисяч годин. Це понад 10 років безперервної експлуатації!

Асортимент. Для виробничих і промислових цехів випускаються світильники декількох варіантів габаритів, а також з різним кріпленням.

Економія електроенергії. Найважливіший аспект для промислових виробництв. Крім того, що економія енергії - найважливіша екологічна завдання, це ще й значне скорочення витрат.

Захист від стрибків напруги. Електрична система комунікації підприємств досить потужна, тому світильники виготовляються з максимальними можливостями витривалості.

Стабільність світлового потоку. Важливим якістю для промислового світильника є відсутність мерехтіння, шкідливого для сприйняття людиною. Світильники дають чистий білий або жовтуватий колір стабільного світіння.

Особливі елементи конструкції. Багато світильники йдуть в захисних корпусах. Вони забезпечують безперебійну роботу джерел. Окремою категорією виділені вибухозахищені світильники - це пристрої, що дають такий же потужний світловий потік, але з додатковими захистами джерел живлення і антистатичним покриттям корпусу, що перешкоджають утворенню іскри при будь-яких режимах роботи світильника.

Не можна не сказати про безпеку використання. При механічному пошкодженні світильник просто перестає випромінювати світло без будь-яких наслідків. А при механічному руйнуванні ламп ртутних світильників відбувається ртутне забруднення приміщення, причому однією зруйнованої лампи досить, щоб вміст ртуті перевищила ГДК на території в десятки квадратних метрів. Потрібно досить дорога процедура знезараження приміщення.

Сфера застосування

Де можуть використовуватися промислові світильники ? Відповідь на це питання криється на поверхні. Досить уважно подивитися на будь-який вуличне освітлення перед будинками, в під'їздах, в будівлях магазинів, торгових і розважальних центрів, щоб переконатися в широті застосування пристроїв. Однак головним їх призначенням є:

виробничі та промислові цехи різного призначення;

території заводів і фабрик;

лабораторії;

демонстраційні зали великих заводів-виготовлювачів;

підземні пішохідні переходи, тунелі;

вокзали, станції і аеропорти;

конструкторські та архітектурні бюро;

офіси, торгові доми і т. д.

Потужність, тип і кількість світильників визначають складові всьому ланцюгу освітлення нежитлових приміщень і територій.

Рассказать о статье

Расскажите о нас