Ремонт електропроводки в квартирі

Октябрь 8, 2019
Проводка дома фото

Несправності в проводці, як правило, виникають у вигляді механічних впливів або струмового перевантаження за умови несправної захисту.

Купить жд билеты не заходя на жд вокзал вы можете на сайте proizd.ua.

Ремонт електропроводки в квартирі включає в себе пошук несправності. Дуже часто несправність в проводці виникає в результаті пошкодження прихованого під штукатуркою кабелю, наприклад від забивання цвяха. В такому випадку ремонт електропроводки полягає в демонтажі штукатурки, розбирання кабелю, установці муфти або з'єднання за допомогою наконечників і запайке термоусадкой місця з'єднання. Якщо ж пошкодження серйозніші і ремонт електропроводки вимагає повної заміни кабелів, необхідно дотримуватися кількох правил.

Заміна електропроводки в квартирі повинна здійснюватися цілком, оскільки часткова заміна призводить до великої кількості з'єднань і скруток, які можуть призвести до пожежі.

Якщо вам необхідна заміна електропроводки, потрібно скласти план розташування розеток, вимикачів і освітлювальних приладів, вирішити, де будуть розміщені потужні електроприлади.

Заміна електропроводки передбачає розрахунок споживання електроенергії. Необхідно переглянути паспортні дані приладів, їх потужність і кількість споживаної енергії. Після чого треба скласти показники обладнання, живиться від однієї лінії. На підставі цих показників можна вибирати кабель, що підходить для вашої квартири.

Якісна заміна електропроводки в квартирі не передбачає економію. Для того щоб забезпечити надійність і довговічність, заміна електропроводки повинна включати покупку якісної електрофурнітури: вимикачів, розеток.

Заміна електропроводки в будинку передбачає обов'язкове відключення електроживлення перед проведенням будь-яких робіт з електрикою.

Заміна електропроводки в будинку здійснюється після того, як зроблено перепланування, але до фарбування і штукатурки стін. Якщо потрібна заміна кабелю, в такому випадку після демонтажу старого кабелю новий укладається в ту ж штробу. Якщо ж потрібно здійснити нову прокладку кабелю, то для цього застосовують штроборез або перфоратор, за допомогою якого в стінах проробляються спеціальні поглиблення - штроби, в яких укладається проводка. Також за допомогою перфоратора робляться поглиблення для розеток і розподільчих коробок. Останні не повинні занадто глибоко йти в стіну, щоб в разі необхідності можна було швидко надрізати шпалери і отримати доступ до коробки. Після укладання кабелю в штроби він фіксуються алебастром, а самі штроби замазують цементним розчином або гіпсовою сумішшю.

Рассказать о статье

Расскажите о нас